17-jarige jongen gearresteerd in verband met de dood van PnB Rock, vader nog voortvluchtig

28 sep 2022, 18:46 NEWS
Schermafbeelding 2022 09 28 om 184417
De politie heeft een 17-jarige jongen gearresteerd in verband met de dood van PnB Rock. De rapper werd onlangs neergeschoten in een Roscoe's restaurant en overleefde de aanslag niet. De dader ging er met de sieraden van Rock vandoor en stapte in een vluchtauto die klaar stond om te vertrekken. De vluchtauto werd afgebrand.
Eerder vandaag maakte de politie bekend dat er gezocht werd naar een man genaamd Freddie Lee Trone in connectie tot de moord. Niet veel later lieten ze weten de 17-jarige zoon van Trone gearresteerd te hebben. Volgens TMZ was de zoon de schutter en de vader de chauffeur.
Na de moord kreeg de vriendin van PnB Rock de hele wereld over zich heen, omdat ze de locatie gedeeld had op Instagram. Sommige mensen dachten dat het een set-up was, anderen dat ze gewoon dom geweest was. Nu blijkt dat de twee verdachten al in de garage aanwezig waren voordat PnB Rock aankwam.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 04 28 om 232859

Voormalig UFC wereldkampioen Francis Ngannou betrokken bij motorongeluk, 17-jarig meisje komt te overlijden

NEWS28 apr, 23:30
verhoevensoze

Rico Verhoeven is Alex Soze helemaal zat en daagt hem uit: “Ik zou er wat aan komen doen”

NEWS28 apr, 22:06
adje cho

Usher nodigt Adje en Cho uit voor verrassingsoptreden tijdens laatste Ziggo Dome show

NEWS28 apr, 22:39
shutterstock 1978965032

Voormalig Italiaans kampioen bekent dat hij 100.000 euro leende van crimineel om bezoekjes aan casino te betalen

SPORTS28 apr, 15:46