Ajax-tegenstander probeert veld speelbaar te maken met grote föhn na heftige regenval

12 feb , 11:23 NEWS
shutterstock 465919292
Ajax speelt morgen in de tussenronde van de Europa League tegen het Belgische Union Saint-Gilloise. Het is echter nog maar de vraag waar deze wedstrijd gespeeld gaat worden. 
Door heftige regenval stond het complete stadion eerder deze week blank en momenteel is het veld dan ook onbespeelbaar. De UEFA heeft de club uit Brussel opgedragen om te zoeken naar een oplossing, dus Union klopte aan bij collega clubs uit de buurt.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen

De clubs uit de omgeving hebben echter allemaal geweigerd, omdat ze vrijdag dan wel zaterdag zelf thuis moeten spelen. Andere stadions in de regio zouden niet voldoen aan de regels van de UEFA en dus sowieso geen optie zijn.
Terwijl er druk gezocht wordt naar een oplossing post Ajax Life beelden van de situatie in het Koning Boudewijnstadion van Union. Het veld ziet er nog steeds onbespeelbaar uit, met grote plassen, maar personeel doet er alles aan om dit op te lossen. Op de beelden is ze te zien dat ze met zes man op rij met grote bladblazers of föhnen het veld droog proberen te krijgen. 

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 04 17 om 145859

Beelden van vader Lamine Yamal in Real Madrid shirt gaan viral, Barcelona fans reageren

SPORTS17 apr, 13:16
schermafbeelding 2025 04 17 om 144116

Twaalf jaar na hun gevecht brengt Rico Verhoeven eerbetoon aan kickbokslegende: "The one that gave me the fire"

NEWS17 apr, 14:44
schermafbeelding 2025 04 17 om 113021

Ali B wil zijn vrouw en Ronnie Flex laten getuigen in hoger beroep zedenzaken

NEWS17 apr, 11:37
shutterstock 630243470

Oud-speler van o.a. NAC en Twente ontkent betrokkenheid bij cocaïnesmokkel tijdens eerste zitting: “Grote speler in de handel”

SPORTS17 apr, 15:15
schermafbeelding 2025 04 17 om 171344

PUMA lanceert emotionele documentaire over Antony: "One of the most exciting talents in world football"

SPORTS17 apr, 17:19