Alex Soze daagt justitie uit en vlucht naar Dubai om celstraf te ontlopen

04 dec 2024, 12:16 NEWS
schermafbeelding 2024 01 03 om 121050
Alex Soze werd afgelopen maand veroordeeld tot ruim een jaar celstraf. De rechter achtte bewezen dat hij op 14 mei in de binnenstad van Groningen een man zwaar mishandeld heeft.
Soze zou betaald zijn om de man 'eens goed aan te pakken'. Om dit te bewijzen maakte hij beelden van het slachtoffer nadat hij hem neergeslagen had. De rechter neemt het hem dan ook kwalijk dat hij zich niet om het slachtoffer bekommerde, maar hem juist extra vernederde door hem te filmen en de beelden te verspreiden.
De schreeuwende Instagrammer liet vlak na de uitspraak van de rechter weten dat hij in het buitenland was en dat hij te ziek was om zich te melden bij de gevangenis. Hij zei ook dat hij zich schaamde en het leek er zowaar even op dat hij zijn verantwoordelijkheid nam.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen

Nadat hij op Instagram had geplaatst dat hij zich aanstaande donderdag bij de gevangenis zou melden ging het echter snel een andere kant op. Roddelpraat suggereerde dat Soze gevlucht was naar Dubai om aan de celstraf te ontkomen en eerder vandaag bevestigde de Groninger dit zelf via zijn Instagram.
"Serieus? Jullie dachten dat ik uitgespeeld was?" vraagt hij vanuit het vliegtuig. "Ik ga nu pas beginnen." Niet veel later post hij een video van zichzelf in de volle zon. 

HET LAATSTE NIEUWS

rthgjb

DJ die muziek draaide bij de ongeregeldheden in De Pijp biedt zijn excuses aan: “Er is niemand naar mij toegekomen”

NEWS27 apr, 22:15
schermafbeelding 2025 04 27 om 213551

Verdachte in Kim Kardashian beroving in Parijs overlijdt vlak voor rechtszaak

NEWS27 apr, 21:37
schermafbeelding 2025 03 28 om 120714

Nachtmerrie voor Memphis Depay na nieuwe blessure en dramatische nederlaag

SPORTS28 apr, 11:10
shutterstock 1978965032

Voormalig Italiaans kampioen bekent dat hij 100.000 euro leende van crimineel om bezoekjes aan casino te betalen

SPORTS28 apr, 15:46