Argentijnse doelman Martinez komt eindelijk met een verklaring voor bizar gedrag richting Mbappé

13 feb 2023, 16:25 NEWS
Emiliano Martinez 4
Argentinië doelman, Emiliano Martínez, heeft in een interview gereageerd op het gedrag dat hij, na de gewonnen WK Finale afgelopen winter, vertoonde tijdens het vieren van de hun winst in Argentijnse hoofdstad Buenos Aires.
Na de winst op Frankrijk in de WK finale keerde de doelman van het toernooi zich meerdere keren op negatieve wijze tegen Frans sterspeler Kylian Mbappé. Zo vroeg de doelman tijdens het wilde vieren van de wereldbeker om 1 minuut stilte in de kleedkamer voor de rappe buitspeler van Frankrijk en PSG. Martinez zei hierop: "Het is een kleedkamerding. Dat mag niet naar buiten komen, maar in 2018 versloegen ze ons en hoorde ik dat er de hele tijd liederen aan het adres van Lionel Messi waren. En bij Brazilië ging het over Neymar. Het is ook niet persoonlijk. Het is omdat het legendes zijn. Ik respecteer Mbappé juist enorm.'' aldus de doelman.
Een dag na de overwinning werd de winst gevierd in een parade in de Argentijnse hoofdstad Buenos Aires, die meer dan 4 miljoen mensen aantrok. Hier was Martinez te zien met een pop met daarop het gezicht van Mbappe geplakt. De doelman zelf claimt nooit slechte bedoelingen te hebben gehad. ''Mensen gooiden onderweg veel poppen naar ons. Ik raapte deze op, omdat ik er om moest lachen. Twee seconden heb ik hem vastgehad en toen teruggegooid. Hoe kon ik Mbappé nou voor de gek houden? Hij heeft vier goals tegen me gemaakt. In de finale. Hij moet denken dat ik een sukkel ben.''

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen

Verder vertelde Martinez: "Ik heb na de finale ook tegen Mbappé gezegd dat het een eer was om tegen hem te mogen spelen. Hij won de finale bijna in zijn eentje. Daarmee bevestigde hij zijn grootheid. Als Messi stopt, weet ik zeker dat Mbappé heel veel Ballon d'Ors zal gaan winnen.''

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 04 18 om 152336

Slecht nieuws voor Quincy Promes: Belastingdienst Rusland achter bedrijf van voetballer aan

NEWS18 apr, 15:26
schermafbeelding 2025 04 18 om 145548

Fans denken aan comeback Badr Hari na reünie met legendarische trainer: “The ring remembers. So do I.”

NEWS18 apr, 15:00
schermafbeelding 2025 04 18 om 120107

Boef blikt terug op succesvolle Red Bull Soundclash waar hij gehakt maakt van Bizzey: "Eerste artiest die alle rondes won"

NEWS18 apr, 12:27
schermafbeelding 2025 04 18 om 133206

Corinthians trainer op staande voet ontslagen, dag na forse kritiek van Memphis Depay

NEWS18 apr, 14:09
schermafbeelding 2025 04 18 om 160813jpg

Sylvie Meis haalt uit naar Derksen en wil dat Vandaag Inside verdwijnt: "Oude witte mannen, die gefrustreerd zijn"

NEWS18 apr, 16:11