Kickbokser
Badr Hari komt vandaag weer op vrije voeten. De 40-jarige Amsterdammer werd woensdagmiddag voorgeleid en kreeg bij de rechter-commissaris te horen dat hij naar huis mag. Het Openbaar Ministerie vroeg echter juist om verlenging van zijn voorarrest.
Hari werd zondag aangehouden nadat hij eerder die dag zijn ex-partner en moeder van vijf van zijn kinderen had mishandeld. Het zou fout zijn gegaan in de deuropening van haar huis waar hij haar zou hebben geslagen. Een Ring camera zou alles hebben vastgelegd en zouden er getuigen zijn geweest van het incident.
Aanbevolen Video
Scroll om verder te lezen
De afgelopen dagen is Hari door de politie verhoord over het incident. Er waren volgens de politie al langer signalen dat hij zijn ex-partner zou mishandelen. Pas na het laatste incident volgde er een officiële aangifte tegen Hari. Het OM wilde juist verlenging van zijn voorarrest, maar daar ging de rechter-commissaris niet in mee.
Hari’s advocaat Cem Polat vindt het een goede beslissing van de rechter-commissaris en laat weten dat Hari zich nog wel aan een aantal voorwaarden moet houden.