In Brazilië is het leven van de jonge voetbalster Carol Oliveira afgelopen weekend abrupt tot een einde gekomen door een tragisch ongeval. De speelster kwam om het leven toen ze van een gebouw van 25 verdiepingen viel in de stad Balneário Camboriú.
Het incident vond plaats terwijl Oliveira op het dak van het gebouw stond om een video op te nemen voor social media. Tijdens het filmen verloor ze haar evenwicht en viel ze ongeveer negentig meter naar beneden. De hulpdiensten arriveerden snel, maar konden niets meer voor haar betekenen.
Haar broer, die op dat moment eveneens op het dak aanwezig was, filmde onbedoeld het fatale ongeluk. Beelden van het incident zijn later uitgezonden op CNN Brasil. Lokale autoriteiten hebben bevestigd dat er geen verder onderzoek wordt gedaan, omdat zij het beschouwen als een noodlottig ongeval.
Aanbevolen Video
Scroll om verder te lezen
Oliveira, die uitkwam voor de Braziliaanse club Tijuca, wordt herinnerd als een geliefde persoonlijkheid binnen het team en daarbuiten. Haar coach, Angélica Solidade, beschreef haar als een speelster die door iedereen gewaardeerd werd: "Iedereen hield van haar, zowel jong als oud."