Gisteren ontbrak Luis Diaz bij de wedstrijd van zijn ploeg
Liverpool tegen Nottingham Forest. De speler had te horen gekregen dat zijn ouders waren ontvoerd in zijn thuisland Colombia. Ze werden afgelopen zaterdag meegenomen door een groep gewapende mannen.
Inmiddels is de moeder van Diaz, Cilenis Marulanda, teruggevonden in Barrancas, maar zijn vader is nog altijd spoorloos. Colombiaanse president Gustavo Petro laat weten dat er met man en macht gezocht wordt naar de daders en de vader van Diaz. Ruim 130 militairen en agenten van verschillende afdeling zijn op zoek naar Manuel Díaz in de omgeving van Barrancas, bij de grens met Fonseca.
Liverpool won simpel van Nottingham Forest. Diogo Jota maakte na een half uur de openingstreffer en hield een shirt van zijn teamgenoot Diaz omhoog om te laten weten dat zijn collega's aan hem denken in deze lastige tijd. Darwin Núñez en Mohamed Salah maakten de 2-0 en 3-0.
Aanbevolen Video
Scroll om verder te lezen