Ook dit jaar is er rond Pasen weer een nieuwe editie van The Passion, waarin het verhaal van Jezus vertelt wordt. De cast wordt elk jaar gevormd door verschillende BN'ers en vandaag is de cast voor de aankomende editie bekend gemaakt.
Meest opvallende naam is die van
Défano Holwijn. Hij gaat de rol vertolken van Petrus. Petrus was volgens het Nieuwe Testament een van de twaalf apostelen van Jezus. Fano zegt dat hij er heel erg naar uitkijkt en dat hij blij is dat hij er nu een keer aan mee mag doen, nadat hij het meerdere malen voorbij heeft zien komen.
Eerder werd Petrus gespeeld door o.a. Paul Sinha en Brainpower. Andere bekende Nederlanders die in verschillende rollen hebben meegedaan aan het spektakel zijn o.a. Keizer, Humberto Tan, Jörgen Raymann, Shirma Rouse en Berget Lewis.
Aanbevolen Video
Scroll om verder te lezen
Dit jaar zijn er rollen voor acteur Dorian Bindels (Jezus), presentator Eddy Zoey (Judas), zangeres Vajèn van den Bosch (Maria Magdalena), acteur Guido Spek (Tomas), cabaretier Richard Groenendijk (Pilatus) en zangeres Eva Simons (Maria). Dit jaar wordt het stuk gespeeld in Terneuzen op donderdag 17 april.