Het incident tussen het team van
DJ Drama en de gemaskerde 'Drake fans' heeft nog een staartje gekregen. Nu de producer zijn dure kettingen weer terug in ontvangst heeft genomen, beweert Top5 dat hij daar $ 120.000 voor heeft betaald. Het team van Drama ontkent.
Afgelopen zaterdag dook er beelden op waarin drie gemaskerde mannen die beweerden de Generation Now-chain en een Rolex horloge te hebben gestolen van de Philly DJ. Tijdens de video doen de overvallers nog een shoutout naar Drake en geven aan de sieraden te hebben gestolen nadat Drama 'niet bij hen heeft ingecheckt'. Voordat de video online werd gegooid door de Canadese rapper Top5, vond er eerst een knokpartij plaats in de club Century, de nachtclub in Toronto waar Drama moest optreden. Na het opstootje werd de producer bebloed achtergelaten.
Nu heeft DJ Akademiks een update gegeven over de waarschijnlijke eigendommen van DJ Drama. "DJ Drama's chains are on the way back to him" staat er in de Instagram post via Keep6ixSolid. Onder de post reageert Top5 lachend: "120K for the chain back that's a good deal". Akademiks ging hier verder op door en reposte de reactie van Top5 als caption onder de post. Al snel reageerde het officiële Generation Now-account, team van DJ Drama, met een cap-emoji onder de uitspraak. Mederoprichter van het label, Leighton Marrison, liet ook een spottende reactie achter: "Lololololololol".
Aanbevolen Video
Scroll om verder te lezen
DJ Drama heeft zelf niks naar buiten gebracht over de situatie maar heeft inmiddels wel zijn eigendommen terug. Bekijk de post van Akademiks hier.