Gers Pardoel wordt op zijn plek gezet in 'Special Forces' en barst in tranen uit: "Dit gedrag gaat niet in onze wereld"

29 apr 2024, 14:16 NEWS
schermafbeelding 2024 04 29 om 140227
Gers Pardoel doet mee aan Special Forces, een programma van VTM waarin (on)bekende deelnemers het grootste avontuur van hun leven wagen. Samen met tien andere Vlamingen wordt de 42-jarige opgeleid tot Special Forces. Maar in de tweede aflevering heeft de artiest het zichtbaar zwaar en barst hij in tranen uit.
Tijdens een proef moet Pardoel sparren met zijn chef voor twee minuten lang. Er wordt gedurende het sparren naar hem geschreeuwd dat hij moet doorzetten. "Hij zegt: Pijn zit in je hoofd," vertelt Gers. "De instructeur begint mij er echt door heen te sleuren. Alleen ik heb heel mijn leven al moeite met autoriteiten." En daardoor stopt Gers en stapt hij uit het duel, terwijl de tijd nog lang niet om was.
De inspecteurs worden boos op hem en maken de artiest duidelijk dat dit niet wordt geaccepteerd. "Dit gedrag dat gaat niet in onze wereld," vertelt zijn chef. "Als je geen mindset heb of hier niet wilt zijn, dan lever je jouw band maar in." Als Gers wordt weggestuurd zakt hij er mentaal doorheen en barst hij in tranen uit.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen

Bekijk het hele fragment hieronder.

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 04 20 om 113940

DJ Mustard haalt keihard uit naar Drake door tekst ‘Not Like Us’ te veranderen

NEWS20 apr, 11:56
schermafbeelding 2025 04 20 om 112137

Lil Kleine heeft spijt van tatoeage van zijn ex-vriendin: “Streep doorheen, shit happens”

NEWS20 apr, 11:25