Go Ahead Eagles-spits Victor Edvardsen heeft donderdag zijn excuses aangeboden voor een spandoek dat tijdens de bekerhuldiging in Deventer werd getoond. Op het spandoek werd
AZ-verdediger Wouter Goes op provocerende wijze afgebeeld als een hond aan de ketting, vastgehouden door Edvardsen zelf.
Het spandoek was gemaakt door supporters van Go Ahead Eagles en werd getoond tijdens de huldiging van de club. Edvardsen deelde woensdag nog een foto van het spandoek op zijn sociale media en kreeg daarop een hoop kritiek
In een bericht op Instagram biedt de Zweed nu zijn verontschuldigingen aan. “Ik wil mijn excuses aanbieden voor het laten zien van het spandoek gisteren,” schrijft hij. “Het was grappig bedoeld en ik wilde niemand beledigen.”
Aanbevolen Video
Scroll om verder te lezen
De spits richt zich ook tot Goes: “Ik hoop dat ik je over twee weken weer zie op het veld. Ik hoop dat we dan een mooie wedstrijd kunnen spelen.” De verdediger van AZ heeft nog niet gereageerd.
Tijdens de gewonnen bekerfinale had Edvardsen het regelmatig aan de stok met Goes. Na afloop uitte hij zich kritisch over de twintigjarige verdediger. “Hij is altijd aan het schreeuwen. Tijdens de strafschoppen ging hij iedere keer naar onze spelers. Vervelende jongen.”
Op zondag 4 mei staan Go Ahead Eagles en AZ opnieuw tegenover elkaar, maar dan in de Eredivisie.
Foto: Go Ahead Eagles via Instagram