Metro Boomin werd overspoeld met emoties toen het afgelopen weekend weer moederdag was. De producer verloor minder dan een jaar geleden zijn moeder nadat zij op een tragische manier overleed. Voor Metro was zijn moeder de "grootste inspiratiebron" en meldt op Instagram het zwaar te hebben nu dit de eerste moederdag was zonder haar.
De producer had vorige zomer een zware tijd te verduren nadat zijn moeder, Leslie Wayne, in juni werd vermoord door haar man. De man, die niet de vader van Metro was, pleegde kort erna zelfmoord. Het gebeurde allemaal een paar weken na moederdag. Metro post op Instagram een foto die vorig jaar op moederdag was gemaakt toen ze samen in de auto zaten om pizza te halen. Onder de post vertelt hij dat zijn moeder zo onder de indruk van zijn auto was, dat hij de auto cadeau gaf aan haar. "You got real excited and wanted to take a picture with it when we got back. You were the QUEEN of posing for pictures and I’m sure that’s where my youngest brother gets it from" vertelt Metro.
Het doet hem nog zoveel pijn dat hij tijdens het schrijven van het bericht hem niet lukt om het droog te houden. "I miss everything about You and it hurts so much as I cry so much typing this". Veel bekende artiesten zoals 21Savage, Nav en Chloe Bailey tonen hun steun aan de top-producer. Bekijk het hele bericht hieronder.