Ontdek de runner in jezelf met de New Balance Fresh Foam X 1080v13

02 nov 2023, 12:14 NEWS
schermafbeelding 2023 10 21 om 091856
Ook al heb je het misschien niet door, in werkelijkheid zijn de meesten van ons hardlopers, ook als we niet elke dag rennen. Hardlopen gaat over meer dan alleen fysieke inspanning; het gaat over doorzettingsvermogen en het vinden van balans in ons dagelijks leven, maar ook over ontspanning. Hoe lekker is het om het nieuwe album van je favoriete artiest te beluisteren terwijl je een rondje om het meer rent.
Op 14 oktober vond het Yusu Run-evenement plaats, een bijzondere gelegenheid waar ervaren hardlopers samen kwamen met mensen die net zijn begonnen aan hun hardloopreis, om samen de kracht van hardlopen te ervaren. Tijdens het evenement werd ook de lancering van de Fresh Foam X 1080v13 gevierd. Een revolutionaire hardloopschoen die ontworpen is voor ultiem comfort, optimale prestaties en stijl die de hele dag door gedragen kan worden.
Het Yusu Run-evenement begon met een speciale pre-run van 5 km, gehost door Joris Titawano van Amsterdamse run crew So Much Fun Run Club en Luizza Grimm van Berlijnse run crew Division:bpm. Deze pre-run diende als een voorbereiding op de Amsterdam Marathon, die de volgende dag plaatsvond. Na de pre-run was het tijd om samen te komen met hapjes, drankjes en de beste muziek van DJ's SIROJ, Gyatso en Yusu Selectors

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen

Terwijl er genoten werd van een hapje en een drankje bespraken de hardlopers hun ervaring met de Fresh Foam X 1080v13. De schoen is niet zomaar een uitrusting; het is een eerbetoon aan jouw toewijding, doorzettingsvermogen en passie voor hardlopen. Met premium comfort, ongeëvenaarde prestaties en een stijl die moeiteloos past in jouw dagelijkse leven, is de Fresh Foam X 1080v13 meer dan alleen een paar schoenen. Het is een viering van jouw hardloopreis, een herinnering aan de kracht die in jou schuilt en een belofte van nog vele kilometers vol avontuur.

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 04 18 om 152336

Slecht nieuws voor Quincy Promes: Belastingdienst Rusland achter bedrijf van voetballer aan

NEWS18 apr, 15:26
schermafbeelding 2025 04 18 om 120107

Boef blikt terug op succesvolle Red Bull Soundclash waar hij gehakt maakt van Bizzey: "Eerste artiest die alle rondes won"

NEWS18 apr, 12:27
schermafbeelding 2025 04 18 om 145548

Fans denken aan comeback Badr Hari na reünie met legendarische trainer: “The ring remembers. So do I.”

NEWS18 apr, 15:00
schermafbeelding 2025 04 18 om 133206

Corinthians trainer op staande voet ontslagen, dag na forse kritiek van Memphis Depay

NEWS18 apr, 14:09
schermafbeelding 2025 04 18 om 160813jpg

Sylvie Meis haalt uit naar Derksen en wil dat Vandaag Inside verdwijnt: "Oude witte mannen, die gefrustreerd zijn"

NEWS18 apr, 16:11