Oranje krijgt dag voor halve finale te maken met tegenslag en cancelt persconferentie

09 jul 2024, 20:08 NEWS
schermafbeelding 2024 07 09 om 202154
Het Nederlands elftal moet toch per vliegtuig naar Dortmund reizen voor de halve finale van het EK tegen Engeland, die woensdagavond wordt gespeeld. De selectie zou oorspronkelijk met de trein van Wolfsburg naar Dortmund reizen, maar problemen op het Duitse spoor hebben deze plannen verstoord.
De KNVB meldde dat de ploeg van bondscoach Ronald Koeman dinsdagmiddag niet in staat was om per trein naar Dortmund te reizen vanwege een stremming op het traject. Hierdoor moest de selectie onverwacht overstappen op een vliegtuig om hun reis voort te zetten.
Door deze reiswijziging is de geplande persconferentie van Ronald Koeman en Nathan Aké op dinsdagavond om 19:45 uur komen te vervallen. Of en wanneer dit persmoment wordt ingehaald, is nog niet duidelijk. Volgens de KNVB zoekt de UEFA naar een alternatieve optie voor Koeman om de pers te woord te staan.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen

De UEFA heeft teams vanaf het begin van het EK aangemoedigd om 'groen' te reizen, wat inhoudt dat de voorkeur wordt gegeven aan treinreizen boven vluchten. Echter, door de problemen met de trein heeft Oranje nu geen andere keuze dan met het vliegtuig te reizen. Normaal gesproken zou de treinreis iets meer dan twee uur duren, terwijl de vlucht ongeveer een uur in beslag neemt.
Doordat ze pa 's avonds vliegen heeft Oranje niet de ideale voorbereiding. Morgen om 21:00 speelt het Nederlands Elftal in Dortmund tegen het Engeland van trainer Southgate.

HET LAATSTE NIEUWS

shutterstock 2506425845

De Tate broers van plan om een rechtszaak tegen Netflix serie Adolescence aan te spannen

NEWS16 apr, 14:45
schermafbeelding 2025 04 16 om 112110

Tay-K veroordeeld tot 80 jaar cel voor moord op fotograaf: "You can still better yourself"

NEWS16 apr, 11:23
shutterstock 2367559185

Ex-Ajacied in de problemen na bizarre uitbarsting, gevangenisstraf niet uitgesloten

NEWS16 apr, 14:47
schermafbeelding 2025 04 16 om 160031

Djaga Djaga richt zijn pijlen op de burgemeester van Amsterdam: "Vuurwapengevaarlijk als zoontje van Helsema"

NEWS16 apr, 16:10