Politie vermoedt dat meerdere explosies in Amsterdam te linken zijn aan moord op Bigidagoe

28 feb 2024, 11:14 NEWS
shutterstock 625248344
Afgelopen nacht zijn er vier explosies geweest bij meerdere woningen in Amsterdam. Bij twee explosies was er op de muur ‘war’ geschreven. De recherche denkt dat drie van de vier explosies een link hebben met de moord op Bigidagoe, afgelopen zondag.
De ontploffingen hebben plaatsgevonden aan de Mastbos, Terschellingstraat, Populierenweg en Kelbergen. De eerste vond plaats rond 23u45 in de portiek van de flat Mastbos. De schade zou aanzienlijk zijn volgens de politiewoordvoerder, dit was de eerste plek waar de tekst ‘war’ op een muur werd aangetroffen.
Na een zoekactie in de buurt werden twee mensen aangehouden van 23 en 28 jaar oud. Zij zijn aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de explosies en meegenomen naar het politie bureau voor onderzoek.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen

Om 03u15 was er een explosie op de Populierenweg. Ook hier is ‘war’ op de muur geschreven met graffiti. Om 04u30 ging de laatste explosie af bij de flat Kelbergen.

De explosie aan de Terschellingstraat zou volgens de politie geen link hebben met de moord op Bigidagoe. 
Foto: VanderWolf Images