PSV lijkt niet eerlijk te zijn geweest over terugkeerclausule Xavi Simons

16 jun 2023, 11:34 NEWS
schermafbeelding 2023 06 16 om 121048
Terwijl Xavi Simons er nog niet uit is of hij zijn carrière voortzet bij PSV of een internationale club, komt transfermarktexpert Fabrizio Romano met interessante details over de terugkeerclausule in zijn PSV-contract.
Algemeen directeur Marcel Brands van PSV, sprak na het eerst te ontkennen, zich eindelijk uit over de terugkeerclausule in het contract van Xavi Simons. Hij sprak over een bedrag van 12 miljoen euro waar Paris Saint-Germain de 20-jarige dribbelaar terug voor kan kopen. Nu lijkt het er opnieuw op dat PSV niet eerlijk is over de clausule en wordt tegengesproken door Romano: "Ik vertel je deze exclusieve informatie die ik heb: PSG heeft een terugkoopoptie op Xavi Simons, maar dit is NIET voor twaalf miljoen euro. Het is minder dan dat. Een zeer, zeer goedkope terugkoopclausule”, aldus Romano. Uiteindelijk is het nog altijd aan Simons om te beslissen of deze transfer daadwerkelijk gaat gebeuren. Zijn contract in Eindhoven loopt nog tot medio 2027 en de optie om terug te keren naar Parijs geldt nog tot zomer 2024.
PSV zelf denkt buiten de terugkoopoptie aan een bedrag van 50 miljoen om de transfer van Xavi te realiseren. Volgens Transfermarkt is hij op dit moment zo'n 30 miljoen euro waard en de Engelse club Arsenal heeft de topspeler ook op de radar. Simons was de absolute uitblinker van het team in zijn eerste seizoen van PSV. Zij willen hem dan ook een nieuw contract aanbieden waardoor de terugkeerclausule niet meer geldig is. Xavi heeft zelf nog geen uitspraak gedaan over een terugkeer naar PSG.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen

HET LAATSTE NIEUWS

alexsoze

Alex Soze overschat in Dubai zijn kracht tijdens 220 kilo bankdrukken en dat kost hem bijna zijn leven

NEWS25 apr, 12:49
snapins ai 3576787095537582217

Go Ahead Eagles krijgt anti-kater cadeau van Almere City met geniale sneer richting AZ

SPORTS25 apr, 12:08
schermafbeelding 2025 04 25 om 155455

Amsterdams kledingmerk The New Originals stunt met korting en zorgt voor gigantische rij door heel de Zeedijk

NEWS25 apr, 15:45
schermafbeelding 2025 04 25 om 190430

Rico Verhoeven barst bijna in tranen uit als hij excuses aan oud-klasgenoot aanbiedt voor pestgedrag

NEWS25 apr, 19:54
shutterstock 2307251145

Goed nieuws voor Lil Durk: rapper boekt eerste overwinning in rechtbank en komt mogelijk binnenkort vrij in moordzaak

NEWS25 apr, 11:54