Remy Bonjasky geeft ongezouten mening over winst van Jamal Ben Saddik: "Ik hoop niet dat dit zijn nieuwe manier van vechten is"

04 mrt , 10:46 NEWS
schermafbeelding 2025 03 04 om 105653
In aanloop naar zijn terugkeer in de ring was Jamal Ben Saddik te gast in de Warrior Code podcast van Remy Bonjasky en Marinho Gordon. Bonjasky zei toen al dat hij zich niet zou inhouden als het een saaie wedstrijd zou worden. Vandaag blikt hij terug op de partij.
Ben Saddik won tijdens Glory 98 op knockout van Uku Jürjendal. Zijn vele trappen zorgden er uiteindelijk voor dat hij de arm brak van zijn tegenstander om vervolgens een trap tegen het hoofd van de Est te geven.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen

In de eerste twee ronde gebeurde er vrij weinig, waardoor een groot deel van het publiek sprak van een saaie wedstrijd. Door de stijl die we van Ben Saddik gewend waren werd er spektakel verwacht, maar de Belgische Marokkaan koos voor een terughoudende aanpak.
Bonjasky zegt dat hij meer had verwacht van het gevecht, maar hij begrijpt wel dat hij na 2,5 jaar geen gevecht ringroest heeft. Uiteindelijk geeft hij Ben Saddik wel het voordeel van de twijfel, omdat Uku door zijn toedoen een gebroken arm had en hij een knockout forceerde. De mannen komen uit eindelijk tot de conclusie dat het een zakelijke overwinning was en verwachten dat er in volgende partijen meer spektakel komt.

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 04 18 om 152336

Slecht nieuws voor Quincy Promes: Belastingdienst Rusland achter bedrijf van voetballer aan

NEWS18 apr, 15:26
schermafbeelding 2025 04 18 om 120107

Boef blikt terug op succesvolle Red Bull Soundclash waar hij gehakt maakt van Bizzey: "Eerste artiest die alle rondes won"

NEWS18 apr, 12:27
schermafbeelding 2025 04 18 om 145548

Fans denken aan comeback Badr Hari na reünie met legendarische trainer: “The ring remembers. So do I.”

NEWS18 apr, 15:00
schermafbeelding 2025 04 18 om 160813jpg

Sylvie Meis haalt uit naar Derksen en wil dat Vandaag Inside verdwijnt: "Oude witte mannen, die gefrustreerd zijn"

NEWS18 apr, 16:11
schermafbeelding 2025 04 18 om 133206

Corinthians trainer op staande voet ontslagen, dag na forse kritiek van Memphis Depay

NEWS18 apr, 14:09