Schreuder vindt het jammer dat het traject met Ihattaren mislukte: 'Ik dacht dat hij onze nieuwe Ziyech zou worden'

20 jan 2023, 21:06 NEWS
Schermafbeelding 2023 01 20 om 210526
Alfred Schreuder had tijdens voorbereidingen van dit seizoen het idee dat Mohamed Ihattaren misschien wel de opvolger van Hakim Ziyech kon worden bij Ajax.
"In de voorbereiding dacht ik: hij wordt dit seizoen onze nieuwe Ziyech", legt Schreuder uit aan De Telegraaf. Helaas liep alles anders. "Mo kon zich niet volledig focussen op het voetbal en het leven als een prof. Hij kwam niet opdagen op trainingen en dan houdt het een keer op. Ik ben bij hem thuis geweest en toen dacht ik hem te hebben. Helaas liep het anders."
Schreuder baalt er enorm van. "Daar ben ik best teleurgesteld over. Hopelijk valt het kwartje ooit eens, want hij kan zo verschrikkelijk goed voetballen. Hij is gewoon een innemende jongen. Alleen is dat onvoldoende om te slagen in het topvoetbal."

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen

Ihattaren belandde vorige jaar in Amsterdam, maar kwam niet verder dan een invalbeurt in de bekerfinale tegen PSV. Ajax maakte in november bekend niet verder te gaan met talentvolle aanvaller. Ihattaren is tot 2025 getekend bij Juventus en als het goed is zal hij nog op korte termijn weer door verhuurd worden aan een nieuwe club.

HET LAATSTE NIEUWS

rthgjb

DJ die muziek draaide bij de ongeregeldheden in De Pijp biedt zijn excuses aan: “Er is niemand naar mij toegekomen”

NEWS27 apr, 22:15
schermafbeelding 2025 04 27 om 213551

Verdachte in Kim Kardashian beroving in Parijs overlijdt vlak voor rechtszaak

NEWS27 apr, 21:37
schermafbeelding 2025 03 28 om 120714

Nachtmerrie voor Memphis Depay na nieuwe blessure en dramatische nederlaag

SPORTS28 apr, 11:10
shutterstock 1978965032

Voormalig Italiaans kampioen bekent dat hij 100.000 euro leende van crimineel om bezoekjes aan casino te betalen

SPORTS28 apr, 15:46