'Tinder Swindler' Simon Leviev aangeklaagd door echte Leviev-familie

01 mrt 2022, 13:34 NEWS
leviev 1
Simon Leviev aka the Tinder Swindler, bekend van de hitdocu op Netflix, wordt voor miljoenen dollars aangeklaagd door de echte Leviev familie, zo meldt Page Six. De beruchte Tinder frauder deed alsof hij banden had met de Israëlische familie die in diamanten handelt.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen

In de rechtbankpapieren die van de bovengenoemde bron valt te lezen dat Lev Leviev juridische stappen onderneemt tegen de Tinder Swindler omdat Simon, die werd geboren als Shimon Hayut, zich lange tijd heeft voorgedaan als de zoon van Lev Leviev. "Hij gebruikte zelfs het handelsmerk van LLD Diamonds om zijn slachtoffers te doen geloven dat hij inderdaad deel uitmaakte van het familiebedrijf," aldus Lev Leviev.
Chagit Leviev, de dochter van de diamantmagnaat, vertelde in een verklaring dat Simon een fraudeur is die de identiteit van de familie heeft gestolen en vervolgens de goede naam heeft gebruikt om heel wat slachtoffers te maken en vervolgens voor miljoenen op te lichten. Simon Leviev heeft eerder al twee keer vastgezeten, een keer voor fraude en een keer voor het vervalsen van een paspoort. Er lopen op dit moment meerdere zaken tegen hem. In een interview ontkende Simon Leviev recentelijk dat hij een oplichter is.

HET LAATSTE NIEUWS

alexsoze

Alex Soze overschat in Dubai zijn kracht tijdens 220 kilo bankdrukken en dat kost hem bijna zijn leven

NEWS25 apr, 12:49
snapins ai 3576787095537582217

Go Ahead Eagles krijgt anti-kater cadeau van Almere City met geniale sneer richting AZ

SPORTS25 apr, 12:08
schermafbeelding 2025 04 25 om 155455

Amsterdams kledingmerk The New Originals stunt met korting en zorgt voor gigantische rij door heel de Zeedijk

NEWS25 apr, 15:45
schermafbeelding 2025 04 25 om 190430

Rico Verhoeven barst bijna in tranen uit als hij excuses aan oud-klasgenoot aanbiedt voor pestgedrag

NEWS25 apr, 19:54
shutterstock 2307251145

Goed nieuws voor Lil Durk: rapper boekt eerste overwinning in rechtbank en komt mogelijk binnenkort vrij in moordzaak

NEWS25 apr, 11:54