Uruguayaanse voetballer die op het veld in elkaar zakte op 27-jarige leeftijd overleden

28 aug 2024, 10:26 NEWS
schermafbeelding 2024 08 28 om 104541
Juan Izquierdo, de Uruguayaanse verdediger van Nacional, zakte vorige week tijdens de wedstrijd tegen São Paulo in de Copa Libertadores in elkaar op het veld. Vandaag is bekend geworden dat de 27-jarige voetballer het niet overleefd heeft.
Bij een stand van 2-0 voor de Braziliaanse ploeg zakte Izquierdo tien minuten voor tijd in elkaar rond de middencirkel. Het was meteen duidelijk dat hij er slecht aan toe was en hij werd met spoed naar een ziekenhuis in São Paulo gebracht, waar hij werd behandeld op de intensive care. Ondertussen werd de wedstrijd wel uitgespeeld.
In het ziekenhuis bleek dat de verdediger een hartstilstand had gehad als gevolg van hartritmestoornissen. Enkele dagen later is hij op slechts 27-jarige leeftijd overleden.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen

"Met de diepste pijn en impact in ons hart kondigt de Club Nacional de Football het overlijden aan van onze geliefde speler Juan Izquierdo," schrijft zijn club op social media. "Wij betuigen ons oprechte medeleven aan zijn familie, vrienden, collega's en familieleden. Heel Nacional rouwt om zijn onherstelbare verlies."

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 04 23 om 203902

Rivaal daagt Badr Hari uit voor beslissend gevecht: “Knokpartij waar iedereen op zit te wachten”

NEWS23 apr, 20:39
schermafbeelding 2025 04 23 om 132040

Kickbokstrainer Mike Passenier doet boekje open over ‘comeback’ plannen van Badr Hari: “Hij kan zijn oude niveau halen”

NEWS23 apr, 13:23
schermafbeelding 2024 12 04 om 143556

Ronnie Flex overvallen met vraag over getuigenis in Ali B zaak: “Ik ben altijd eerlijk en open”

NEWS23 apr, 10:51
schermafbeelding 2025 04 23 om 135117

Lil Uzi Vert met spoed opgenomen in ziekenhuis New York

NEWS23 apr, 13:52