Zack Ink heeft een lang verleden met juridische problemen achter zich en hield zich dan ook een tijdje schuil in Dubai. Zo zag hij o.a. vanaf daar een inval in zijn huis die hem zijn deur heeft gekost. Inmiddels lijkt hij in Dubai een nieuw leven te hebben opgebouwd.
Afgelopen bracht hij zijn laatste track Verdachte uit met Fatah, MocroManiac en Auki. Laatstgenoemde zit momenteel een straf van 20 jaar uit voor moord en Fatah laat regelmatig blijken in zijn muziek dat hij voortvluchtig is in Dubai. De track staat inmiddels op 4,5 miljoen streams, maar Zack Ink heeft zijn ogen laten vallen op ondernemen.
Hij liet onlangs al doorschemeren dat hij een foodtruck wil openen, maar voordat het zover is heeft hij eerst een andere zaak geopend. Het gaat om een Surinaamse eettent, genaamd Tichka Sranang. In de video van de opening zien we de rapper aan de slag in de keuken en laat hij weten: "Exciting News, Family! I’m so happy to share my new journey with you all: I’ve started a Surinamese kitchen in Dubai! For now, we’re serving our food every Saturday and Sunday, and the response has been amazing – we’ve sold out every time so far!"
Aanbevolen Video
Scroll om verder te lezen
Tussen zijn klanten bevinden zich in ieder geval Quincy Promes en Boef. Laatstgenoemde deelde gisteren nog een video waarin hij de zaak van Zack Ink bezocht. Zack werkte tijdens zijn carrière al met zowel Promes als met Boef.