Spelers van Marokko zijn vanmiddag na de wedstrijd tegen Kroatië verhaal gaan halen bij Abdulrahman Al-Jassim. De spelers geven de scheids de schuld voor de nederlaag die ze hebben geleden. Bondscoach Walid Regragui moest ingrijpen.
Achraf Hakimi kon zijn woede niet in houden en is de catacomben ingegaan om verhaal te halen bij Fifa-baas Gianni Infantino. "Hij ging voor Infantino staan, op minder dan vijf centimeter", vertelde presentator Tom Egbers van de NOS. "Met stemverheffing ging hij tegen Infantino tekeer over de scheidsrechter."
De reden van zijn woede uitbarsting was de niet gegeven penalty toen Marokko 2-1 achter stond. Scheidsrechter Al-Jassim zag niets in een duw de speler van Paris Saint Germain kreeg. Ook de videorefs grepen niet in. Even daarvoor was er een discutabel moment in het nadeel van Kroatië waar Sofyan Amrabat zijn tegenstander Joska Gvardiol in zestien meter vak neerhaalde.
Aanbevolen Video - Scroll om verder te leze
Walid Regragui liet na de wedstrijd in een persconferentie weten dat het gedrag van sommige spelers niet goed te praten valt. "Dit is niet de Marokkaanse manier", legt hij uit. "We reageren soms overdreven als een wedstrijd is afgelopen. Als je een wedstrijd verliest, ben je altijd teleurgesteld. Mijn spelers zijn erg ambitieus, maar het was geen gebrek aan respect."