Sticks helpt Pec Zwolle met de lancering van uniek shirt ter ere van 80 jaar vrijheid van de stad

04 apr , 15:54 SPORTS
schermafbeelding 2025 04 04 om 153124
Op 14 april 1945 werd Zwolle bevrijd door de Canadezen, dit jaar exact 80 jaar geleden. PEC Zwolle lanceert daarom een limited edition thuisshirt om speciale aandacht te geven aan de bevrijding van de stad. Het shirt is gebaseerd op de kleuren van de Distinguished Conduct Medal van Leo Major, vernoemd naar de belangrijkste en bekendste bevrijder van de stad. Deze 'kleuren van de bevrijding' zullen rondom de bevrijdingsdatum ook zichtbaar zijn in de stad. 
De club zal ook zoals ieder jaar de Leo Major Bevrijdingswedstrijd spelen. Met Leo Major als naamgever wil de club speciale aandacht geven en stil staan bij alle onbekende slachtoffers en de bijna 500 Zwolse Joden die de Tweede Wereldoorlog niet hebben overleefd. Naast dat de ‘kleuren van de bevrijding’ rondom en tijdens de Leo Major Bevrijdingswedstrijd op veel plekken te zien zijn in de stad, wordt er nog veel meer aandacht gegeven aan 80 jaar vrijheid. Zo zal er voor de wedstrijd tegen FC Twente een grote sfeeractie plaatsvinden en zullen er voor het eerst nabestaanden van Leo Major uit Canada overkomen om aanwezig te zijn bij de wedstrijd. 

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen

Het exclusieve thuisshirt is op zondag 13 april het officiële wedstrijdshirt van de selectie tijdens PEC Zwolle tegen FC Twente en wordt in een gelimiteerd uitgebracht. In het shirt zijn een aantal exclusieve elementen toegevoegd zoals een unieke badge en een speciale tekst op de achterkant van het shirt. Op de borst staat het stadswapen van Zwolle, als symbool van de verbinding tussen de club en de stad. Het speciale thuisshirt is exclusief verkrijgbaar via deze link. Verder is een klein deel van de collectie te koop in een pop-up fanshop voor de hoofdingang van het MAC3PARK stadion op zondag 13 april voorafgaand aan PEC Zwolle tegen FC Twente. 
Ter ere van de lancering van het nieuwe thuisshirt heeft Sticks een speciale video opgenomen over vrijheid: "Jij kan ervoor kiezen om ergens alles voor te geven." De rapper is zelf groot fan van PEC Zwolle en schreef al eerder teksten speciaal voor de club.

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 04 26 om 141321

Remy Bonjasky vertelt hoe hij als medeoprichter van Bon Bon Entertainment werd opgelicht door de huidige eigenaar

NEWS26 apr, 14:24
shutterstock 2596191845

Lamine Yamal doet makeover en is bijna onherkenbaar in aanloop naar El Classico wedstrijd tegen Real Madrid

NEWS26 apr, 15:32
schermafbeelding 2025 04 26 om 162755

Oussama Ahammoud daagt Vic9 en Goudtje Get Paid uit en eist van Melvin Manhoef zijn rematch tijdens Boxing Influencers

NEWS26 apr, 15:45
shutterstock 2587994271

Barça fans schreeuwen 'Vinicius d*e' en steken Mbappé shirts in de fik in aanloop naar El Classico tegen Real Madrid

SPORTS26 apr, 21:19