Over precies acht dagen gaat de gaat de langverwachte biopic over 2Pac in de première. De filmmaker L.T. Hutton van de film
All Eyez On Me, was erg benieuwd naar de reacties van
Diddy en Suge Knight op de aankomende film. Volgens TMZ was Diddy erg te spreken over het verhaal van de film en gaf zelfs toestemming om de track 'Who Shot Ya' van Biggie te gebruiken als soundtrack voor de film.
Aanbevolen Video
Scroll om verder te lezen
Waar Suge Knight niet de mogelijkheid had om de film te bekijken wegens zijn juridische situatie, omschreven zijn advocaten de film voor hem persoonlijk. Hutton en Suge kennen elkaar al sinds vroeger en dat was ook de reden dat de voormalig Death Row baas groen licht gaf voor de film. Op 16 juni gaat de film in de première, bekijk hieronder de officiële trailer van All Eyez On Me.