De Grote Prijs van Nederland komt er weer aan en dat betekent dat in de categorie hiphop talentvolle rappers gaan laten zien. Na een hoop aanmeldingen zijn uiteindelijk 20 namen gekozen. Drie daarvan zijn daar gekomen door Puna wildcards, namelijk
Dentalhon,
Bravs en
Johnny Sellah. Johnny Sellah is door ons geselecteerd om direct naar de kwartfinale te gaan en Bravs en Dentalhon voegen zich bij de 17 andere deelnemers in de bootcamp.
De bootcamp zal plaatsvinden op 19 november en de 19 rappers die daar aanwezig zijn zullen daar moeten optreden. Op basis daarvan vallen er 5 deelnemers af, waardoor er dus uiteindelijk 15 deelnemers (14 boothcampdeelnemers + Johhny Selah) naar de kwartfinales doorgaan. Bekijk hierboven het filmpje waarin de namen van de Boothcamps worden gepresenteerd.
Aanbevolen Video
Scroll om verder te lezen
Adis
Auraphilly Bravs
Dentalhon
Dubbelfroes General Trix
IVES Jae Fly Jéno Joël Domingos Johnny Sellah (kwartfinales)
Mr Choco
Rastamoss Rey Tranquilo RS
SELLWIN
Shagga Ranx Timmy $wamp
Wakeem Zino Chavez