Update 20:30: De politie van Miami heeft zojuist gezegd dat de situatie onder controle is. Na het doorzoeken van het huis van
Lil Wayne zijn er geen sporen gevonden van een schietpartij. Ze gaan er dan ook vanuit dat er sprake is van een hoax en dat alle betrokkenen slachtoffer zijn van een prank call.
Aanbevolen Video
Scroll om verder te lezen
Update 19:01: Het twitteraccount van Young Money heeft net bericht dat Lil Wayne niet aanwezig was tijdens het schietincident.
Er is nieuws naar buiten gekomen dat er vier mensen zijn neergeschoten bij het strandhuis van Lil Wayne in Miami Beach.
De politie rukte meteen uit nadat er een melding van het incident werd gedaan. De politie was niet in staat om contact te maken met mensen binnen in het huis. Het is dan ook niet bekend of dat Weezy zelf aanwezig was in het huis op dat moment. Dat was genoeg aanleiding om een SWAT team af te sturen op de situatie.
Tot zover is er weinig duidelijk. Zodra er meer nieuws is houden we jullie op de hoogte.