Remy Ma komt vrij na beschuldigingen van mishandeling, noemt aanklaagster "een leugenaar"

02 mei 2019, 10:54 XTRA
remya
Volgens Remy's advocaat zullen getuigen haar alibi bevestigen.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen

Remy Ma is vandaag vrijgelaten nadat ze onlangs werd gearresteerd vanwege beschuldigingen dat ze haar collega, Brittney Taylor, in het gezicht zou hebben geslagen. De dames maken allebei onderdeel uit van de cast van realityserie 'Love & Hiphop: New York'. Remy Ma is momenteel voorwaardelijk vrij na een gevangenisstraf van 6 jaar. Indien ze wordt veroordeeld, hangt haar een nieuwe gevangenisstraf boven het hoofd.
Recentelijk deed Taylor een interview waarin ze uiteenzette waardoor het incident plaatsvond. Volgens haar was ze tijdens de spring break-vakantie met Remy's stiefdochter Dejenae. Taylor beweert Dejanae verdedigd te hebben voor een man die haar in elkaar probeerde te slaan. "What happened with me and Dej in Miami is I saved her-I saved her life, and [Remy] got aggressive [when Brittany told her at Irving]."
Volgens Remy's advocaat, Dawn Floria, zit er absoluut geen waarheid in de beschuldigingen van Taylor. Florio beweert dat Remy thuis haar dochter van 4 maanden aan het verzorgen was op het moment van de vermeende aanval. Ze geeft toe dat Remy in de Irving Plaza was op de nacht in kwestie, maar de rapster was al thuis bij haar familie om half tien 's avonds, het tijdstip dat Taylor beweerd te zijn aangevallen. Er zijn meerdere getuigen aanwezig in het gebouw die bereid zijn te verklaren dat Remy "absoluut niets met het incident te maken heeft gehad". "She's going to find this to the end," aldus Florio.
Onder andere verscheen Fat Joe in de rechtbank om Remy te supporten samen met haar man, rapper Papoose. Nadat Remy's borgtocht werd betaald, verliet het koppel de rechtbank hand in hand. Remy moet op 24 mei weer in de rechtbank verschijnen, dus houd Puna in de gaten voor updates.

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 04 20 om 113940

DJ Mustard haalt keihard uit naar Drake door tekst ‘Not Like Us’ te veranderen

NEWS20 apr, 11:56
schermafbeelding 2025 04 20 om 112137

Lil Kleine heeft spijt van tatoeage van zijn ex-vriendin: “Streep doorheen, shit happens”

NEWS20 apr, 11:25